Vitavia

kasvuhooned

toovad elu teie aeda!

Järelmaks alates 0% intressiga

Kasvuhooned

kasvuhooned
SIRIUS
Koht nii taimede kasvatamiseks kui ka puhkamiseks.
Laius: 3,84m

HIND al: 2950eur

Sirius
ERITI STIILNE KASVUHOONE SIRIUS
võluv talveaia stiilis.
Avar "Orangery stiilis" kasvuhoone
Avar “Orangery stiilis” kasvuhooned, mis on kaunilt kujundatud paljude suurepäraste omadustega. SIRIUS pakub palju ruumi taimede kasvatamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks (või mõlemaks!) Ja see on elegantne mis tahes aia lisand. Sellel on kaks tipuga katusesektsiooni, millest igaüks on muljetavaldav, 1,57 m kõrgune, kõrgus 2,57 m ja kogupind 13 m². Saadaval ainult kristallpuhta täispikkuses (3mm) karastatud klaasiga, mis on kindlalt paigas uue musta plastliistuga. T-kujulise konstruktsiooniga saab kahekordset lükanduksaari asetada mis tahes kolmest välistaldist. Lisapaarid uksi saab osta eraldi. Ventilatsioon on varustatud 4 katuseavaga. Tavapäraselt sobib ka tugev sobituskõlblik terasest baas ja kolm allavoolu. Ergutav disain tagab, et SIRIUS muutub kõigi avatud ruumide keskpunktiks. See inspireerib kirglikku aednikku ja tõmbab imetlust igast passerbyst.
kasvuhooned
hera
Kasvuhoone ja aiamaja ühes.
Laius: 3,84m

HIND al: 1650eur

Hera
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
parandab iga aia välimust.
Elegantne paviljon
See elegantne paviljon sulandub ideaalselt sinu aeda. Kas soovite vaadata kaugusesse või suhelda oma pere ja sõpradega: meie HERA tervitab teid! HERA suurusest ja kõrgest ilusa kujuga kasvuhoone omadustega varustatud paviljon pakub mitte ainult ruumi taimede kasvatamiseks, vaid ka teile piisavalt ruumi vaba aja veetmiseks. Arvukad ventilatsioonivõimalused on kasulikud nii aednikule kui ka tema taimedele. HERA pakub kahte suurust: kas 4,5 m2 või 9,0 m2 aia- või vaba aja veetmist. Randide kõrgusega 1,82 / 1,88 m on need eriti sobivad kõrgema aedniku jaoks. HERA 4500 klaasimisvalik on 3 mm aiakultuuriga klaasist katuses ja külgedel. Soodsamaks ventilatsiooniks on kaasa arvatud 2 aknalaud ja üks lükanduks. HERA 9000 klaasistusvõimalus 3 mm kristallpuhastusega täispinnaga karastatud klaasist külgpaneelid 6 mm polükarbonaadiga katusel, mis on standardvarustuses 3 külgventiiliga. Lukuga kahekordne lükanduks tagab kerge ja takistamatu juurdepääsu kasvuhoonele. Siia kuuluvad standardne vihmaveetorude ja torud. Kattega kaitstud UV-kaitstud polükarbonaadiga kahekordse seinaplaadi abil on HERA ideaalne koht lõõgastumiseks ja taimede ja inimeste järele. Mõlemad mudelid on suurepärased kas anodeeritud alumiiniumist * või pulbervärvitud roheliseks. HERA on atraktiivne aia tuba, mis parandab aias ilme.
kasvuhooned
jupiter
Avara sissepääsuga elegantne kasvuhoone.
Laius: 2,57m

HIND al: 1363eur

Jupiter
KLASSIKALISE STIILIGA KASVUHOONE
suurepärane koht kuhu suunduda.
Suurepärane Jupiter
Suurepärase JUPITER-i kasvuhooned suurendavad olemasolevat kasvupinda. Selle erakordse kõrgusega 2,46 m, laiusega 2,57 m ja karkassi räästa kõrgus 1,51 m, pakub mitte ainult piisavalt ruumi suurtele taimedele, vaid pakub ka suuremat ruumi ja tööruumi. JUPITER on saadaval 4 suurusega ja uue madala lävepaku valikuga (ainult JUPITER 9900). JUPITER on varustatud 2 või 4 katuseventilatsiooni luugiga (sõltuvalt suurusest) ja laiadest topeltliugustega. Standartsed vihmaveerennid on paigaldatud. Täiendav stabiilsus saavutatakse nurgaplaatide ja diagonaalidega kogu hoones. Saadaval klaasimisvalikud: karastatud klaas (3 mm) või polükarbonaat (6 mm). Lisaks on saadaval valikuline segaklaasimine: see koosneb karastatud klaasist (3 mm) ja kahe seina polükarbonaadist (6 mm) katusel. Pange tähele, et see kombinatsioon on võimalik, lisades täiendavalt polükarbonaatlehed.
kasvuhooned
venus
Kasvuhoone nii algajale kui ka edasijõudnud aiapidajale.
Laius: 1,95m

HIND al: 346eur

Venus
KLASSIKALISE STIILIGA KASVUHOONE
kasvatada ise on lihtne.
Palju rõõmu Venusest
Meie populaarse mudeli katuse all on isegi algajatele palju rõõmu vähese vaevaga: lihtne konstruktsioon, mitmesugused suurused ja klaasimisvalikud, samuti paljud suurepärased omadused standard varustuses. Ühtset lükandust võib paigutada vasakule või paremale. Sõltuvalt suurusest on VENUS varustatud 1 või 2 katuseavaga ning konstruktsioon on tugevdatud katusesulgurite lisamisega. Uus madala uksepakuga valik võimaldab kasvuhoonesse takistamatult juurde pääseda ja on muutunud mitme kliendi jaoks vajalikuks (saadaval ainult VENUS 5000). Lisaks UV-kattega polükarbonaadiga kahekordsele seinalehele (4mm) on saadaval aiandusklaasi lõigud (3mm) ja kristallselge karastatud klaas (3mm). Karastatud klaas, mis on läbinud termilise karastuse protsessi, suudab vastu pidada suurtele rõhkudele ja kui see puruneb, puruneb see ohutult sadadeks väikesteks helmesteks.
kasvuhooned
neptun
Elegantne kasvuhoone soliidsesse aeda.
Laius: 2,57m
HIND al: 766eur
Neptun
KLASSIKALISES STIILIS KASVUHOONE
kvaliteetne kasvuhoone ahvatlevatele aednikele.
Tugeva konstruktsiooniga NEPTUN
Tugev konstruktsioon ja eripära muudavad NEPTUN-i kvaliteetsete kasvuhoonete ideaalseks mitmesuguste huvidega aednike jaoks. NEPTUN on 2,57 m lai ja üks lükanduks, mida saab paigutada vasakule või paremale. Karkassi nurgaplaadi ja diagonaalid koos katusel ja külgedel võimaldavad parandada selle hoone stabiilsust. 2 katuse tuulutusluuki ja sujuvalt töötavad liuguksed tagavad, et kasvuhoone siseses piirkonnas on piisav ventilatsioon. NEPTUN on standardvarustuseg. Saadaval klaasimisvalikud: aianduslik splitklaas (3mm), kristallpuhas täismõõdus karastatud klaas (3mm) või UV-kaitstud kahekihiline seina polükarbonaat (6mm). Lisaks on võimalik kombineeritud klaasistamine: see koosneb aianduslikust splitklaasist või kristallselgest karastatud klaasist külgedelt ja 6 mm kahekordsest polükarbonaadist katusekattest. Pange tähele, et see kombinatsioon on võimalik, lisades täiendavalt polükarbonaatlehed.
kasvuhooned
saturn
Idamaise disaini ja muinasjutulise kujuga kasvuhoone
Laius: 2,64m
HIND al: 904eur
Saturn
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
hämmastav kasvuhoone, mis elab oma nime all.
Saturn on nimetatud Rooma põllumajanduse jumala järgi
Peame ütlema veel! SATURN-i soovitatakse kui ideaalset partnerit puu-ja köögivilja kasvatamiseks. SATURN-i komplekt koosneb suurtest ja avaratest kvaliteetsetest klaasidest, mis on kaunilt kujundatud kõverate karkassi kurvidega ja kõrge harjaga (2,55 m). Täpselt lõigatud klaas haardub UV-kaitstud läbipaistvast plexi klaasist paneelidega kumerate ehitiste sektsioonide jaoks. Saadaval 3 mm aianduslikust split või kristallselge täispakendiga karastatud klaasiga ainult 8300 ja 11500 mudelil. Selle viie mudeli jaoks on kahekordsed lükanduksed, et suurendada juurdepääsu ja integreeritud standartsed vihmaveerennid. Olenevalt suurustest on SATURN varustatud kuni 4 katuse tuutlutusluugiga. Hobiaednikele on piisavalt ruumi, et jagada oma SATURN-i kasvuhoone rõõmu pere ja sõpradega.
kasvuhooned
orion
Idamaise ja muinasjutulise kujuga stiilne kasvuhoone.
Laius: 1,93m
HIND al: 595eur
Orion
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
atraktiivsete kurvidega
ORION võib luua teie aias väikese oaasi.
Orioni Ilusa kujuga kasvuhooned sobivad ideaalselt igasse maastikku ja selle kompaktne suurus sobib ka väikeste aedade jaoks. Optimaalse kasvukõrguse jaoks on ORION-il kahel pool atraktiivsete kurvidega räästad, kasvuhooned on saadaval 2 suurusega ja laiusega 1,93 m. Üldiselt kaetud täpselt lõigatud aiandusliku klaasiga (3 mm), ainult selle kurvikad räästad on kaetud UV-kaitsega selgete pleksiklaas paneelidega. Mõlemal mudelil on tõrgeteta lükanduks, 1 katuse tuulutusluu ja standardsed vihmaveerennid Vitavia. Kasvuhoone klaaskattega katus ja küljed võimaldavad teie taimedele langeda palju valgust, mis näitavad ennast kiiresti kogu hiilguses.
kasvuhooned
ida
Seinaäärsed kasvuhooned rõdudele ja terrassidele.
Laius: 0,69 – 2,01m
HIND al: 216eur
Ida
SEINAKASVUHOONE
kasvatage seinaääres
Isegi kui teil on ainult piiratud ruumi
IDA-ga võite oma taimi kaitsta ja kergesti kasvatada neid kogu hooaja vältel. Maja seina, garaaži või kuuri vastu. IDA on varustatud kaldus katusega, mis annab aednikele ja taimedele maksimaalne kõrgus kogu laiuse ulatuses. Väikseid mudeleid (900 kuni 3300) pakutakse aiandusliku splitklaasiga (3mm) või polükarbonaadist (4mm) ning need on parimad kasvuhooned terrassil või väikesel talveaial rõdul. Suuremale mudelile (5200 ja 7800) pakutakse kas kahepoolsest polükarbonaadist (6 mm) üle kogu seina, või kombineeritud aianduslikust klaasist (3 mm) külgedega ja katusel oleva polükarbonaadiga (6 mm). Kombineeritud klaaside kasutamine võimaldab kogu päeva jooksul takistamatut valgust, tagades samal ajal taimede kaitse karmide otseste päikesekiirte eest. IDA kasvuhooned on varustatud olenevalt mudelist, 1 või 2 katuse ventilatsiooni luugiga, ühe- või kahekordsed lükanduksed, standartsed vihmaveerennid. IDA mudelite 5200-7800 täiendav eelis on võimalus paigaldada kahte üksikut lükandust igasse seina või topelt lükanduks ees.
kasvuhooned

Helena

Kasvuhoone aias kui ka elutoa ruumiks.

Laius: 2,66m

HIND al: 3294eur

Helena
SEINAKASVUHOONE
roheline oaas nurgataga
Paigaldatud otse hoone seina peale
Saab lõõgastumiseks või taimede kasvatamiseks või mõlemaks nurga taga luua kauni ja lopsaka oaasi. Tugev anodiseeritud alumiinium profiil annab HELENA-le elegantse viimistluse. Klaaside kombinatsioon selgest karastatud täisklaasist (3mm) külgedel ja kahe-seina polükarbonaadist (10mm) katusel võimaldavad palju päevavalgust sisse lasta. UV-kaitsega polükarbonaatkate vähendab kondenseerumist ja tagab minimaalse soojuskao katuse kaudu. Väga tugevat raami saab paigaldada otse lamedale pinnale (tahvlid või valatud alus), ilma et oleks vaja alusplaati. Ventilatsioon on varustatud kahe küljeaknaga ja suured topelt lükanduksed, 119 x 176 cm. Suured lukustatavad kahekordsed uksed saab asetada külgedele või ette. Suurema ventilatsiooni ja juurdepääsetavuse jaoks pakume täiendavaid topeltliuguksi lisavarustusena. HELENA’il on integreeritud alusraam, standartne vihmaveerenn ja torud. Ilusat ja elegantset HELENA-t saab kasutada kasvuhooneks või säilitusruumiks ning lisavarustus muudab välimuse. Naudin hubaseid hetki ohutult varjupaigas, isegi kui sajab õues vihma või lund!
kasvuhooned

Freya

Kõrge kaldkatusega iseseisev kasvuhoone.

Laius: 2,54m

HIND al: 1795eur

Freya
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
modernne arhidektuur sinu aias
Kaldkatus ja laiad uksed
Kaldkatus, laiad uksed ja külgaknad teevad FREYA-st omanäoliselt silmatorkava kasvuhoone. Iseseisva kasvuhoone eeliseks on muljetavaldav räästakõrgus 1,69 m ja katuse kõrgus 2,4 m.
FREYA karkass on valmistatud hooldusvabast anodiseeritud alumiiniumprofiilist. Katuse katteks on 6 mm polükarbonaat ja külgedel 3 mm karastatud klaas.
Esiküljel on kaks vastastikku avanevat lükandust, mis tagavad kasvuhoonesse avara ja lihtsa juurdepääsu.
Ventilatsioon on tagatud kahe küljeakna ja kahe tuulutusluugiga uste kohal.
Standardvarustusena on ka vihmaveetorud.
Kasvuhoone FREYA pakub piisavalt optimaalset kasvupinda, kus leiate ruumi praktiliselt ja elegantsi kombineerides üllatavalt paljudele taimedele koha.
kasvuhooned

Cassandra

Inglise stiilis atraktiivne kasvuhoone.

Laius: 2,57m

HIND al: 1267eur

Cassandra
KLASSIKALISES STIILIS KASVUHOONE
disainitud stiilsetele aedadele
Cassandra, kõrge sokkliga kasvuhoone
Cassandra on mõeldud kirglikule aednikule, kes hindab kvaliteeti ja esteetikat. CASSANDRA karkass on mõeldud paigaldamiseks kõrge sokkliga vundamendile, mis teeb sellest äärmiselt avara kasvuhoone. Sokli materjal ei sisaldu kasvuhoone standardvarustuses. Saate selle vastavalt oma aia stiilile ise valida ja täielikult omanäolise kasvuhoone kujundada.
Kasvuhoonel on ees kaks vastastikku avanevat lükandust ja madal uksepakk, mis tagavad tõrgeteta ning avara juurdepääsu. Kasvuhoone katteks on külgedel kristallselge 3 mm karastatud klaas ja katusel 6 mm polükarbonaat.
Neli katuseakent ja lai kahepoolne kuullaagritel liikuvad lükanduksed tagavad suurepärase ventilatsiooni. Madal uksepakk võimaldab sinna lihtsalt ka aiakäruga sisse sõita.
Meie eesmärk on ühendada läbipaistev polükarbonaatkatest katus kristallselge karastatud klaasiga külgedel. See kombinatsioon võimaldab teil näha oma aeda, samal ajal hajutades ka päikesevalgust. Täiendavat UV-kaitset pole vaja ja taimed tänavad teid selle eest! Pidage meeles, et see kombinatsioon on võimalik vaid täiendavalt, kui osta polükarbonaat lehed.
kasvuhooned

Zeus

Muljetavaldav kasvuhoone kirglikule aiapidajale.

Laius: 2,57m

HIND al: 3695eur

Zeus

KLASSIKALISES STIILIS KASVUHOONE
kasvuhoone ilma kompromissideta

Zeus, kirglikule aiapidajale

ZEUS on mõeldud kirglikuks hobi aiapidamiseks ja pakub parimaid tingimusi taimekasvu maksimaalseks arendamiseks. Hästi läbimõeldud disain ja palju ruumi muudavad aiapidamise rõõmsamaks.
Kõik mudelid on varustatud UV-kattega kaetud polükarbonaadist plaatidega (10 mm), et kaitsta oma taimi liigse päikese eest, vähendada soojuskadu ja vähendada kondenseerumist.
Külgedel on kristallselge täispaneel karastaud klaas (3 mm). Klaaspaneelid on raamitud väga tugevate kahekordsete profiilidega. Eriti tugev ZEUS-i raamistik tähendab seda, et seda saab paigaldada otse lamedale pinnale, ilma alusplaadita. Tugevate kinnitusvahenditega varustatud lukustatav stabiilne uks pakub täiendavaid ventilatsiooni võimalusi, ilma et taimed oleksid külgedel jaheda tuule käes. Kvaliteetne ukselukk võimaldab kaitsta väärtuseid.

kasvuhooned
Poseidon
Elegantne ja muljetavaldav kasvuhoone.
Laius: 3,93m
HIND al: 3458eur
Poseidon
KLASSIKALISES STIILIS KASVUHOONE
disainitud kirglikele aiapidajatele
Poseidonid on tugevad ja ilusad kasvuhooned
POSEIDON on tugev ja ilus kasvuhoone, mis on kujundatud kirglikule aiapidajale, kusjuures muljetavaldav räästakõrgus on 1,89 meetrit, mis pakub ruumi kõikjale. Hästi läbimõeldud disain ja suur tööpind tagavad väga meeldiva aianduskogemuse. Kõik mudelid on varustatud tugevate UV-kaitstud 10 mm polükarbonaadiga katusel, mis kaitsevad teie taimi liigse päikese eest, vähendavad kondenseerumist ja tagavad minimaalse soojuskao. Polükarbonaat lehed vähendavad ka varjutamise vajadust. Külgedele saate valida 10 mm polükarbonaadi või 3 mm kristallselge täispakett karastatud klaasi. Ükskõik millised külgpaneelid valite, on vastupidavad alumiiniumprofiilid ja klantsitud must viimistlus täiuslik välimus ja tunne. Äärmiselt stabiilset raami konstruktsiooni saab paigaldada otse tasasele pinnale (tahvlid või valatud alus), ilma et oleks vaja vundamenti või alusraami. Lukustatav kahekordne hingedega uks on varustatud tugevate lukudega ning pakub avarat juurdepääsu isegi suuremahulistele objektidele. Komplektis on integreeritud vihmaveerennid ja kaks täispikka vihmavee äravoolu toru.
kasvuhooned
Aphrodite
Kõrge kaldkatusega iseseisev kasvuhoone.
Laius: 3,93m

HIND al: 5976eur

Aphrodite
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
lihtsalt istu ja lõõgastu
APHRODITE kasvuhooned on puhkuseks silmadele
APHRODITE kasvuhooned on puhkuseks silmadele, nii et see ei mõjuta, mis seal sees kasvab: see hele valgusrohke ja suurepäraselt sisustatud kasvuhoone, mis on kaldkatusega, kaunistab teie aeda ja ahvatleb teid palju aega oma rohelises ruumis veetma. APHRODITE on valmistatud väga tugevast pulbervärvitud valgetest alumiiniumprofiilidest ja on klaasitud 10 mm polükarbonaadist lehtedega katusel ja kristallselgete 3 mm karastatud täispakkett klaasist esiosal, külgedel ja tagaosal. Katusel UV-kaitstud polükarbonaat paneelid tagavad, et päikesekiired pehmelt hajuvad ja ei lange otse taimedele. Äärmiselt stabiilset raami saab paigaldada otse tasasele pinnale (tahvlid või valatud alus), ilma et oleks vaja alusraami. Esimesel küljel on lukustatavad topelt lükanduksed, mis tagavad kasvuhoonesse kerge ja takistamatu juurdepääsu. Ventilatsioon on varustatud kolme ülevalt hingedega reguleeritava külgluugiga ja kahe kallutatava ventilatsiooniavaga ukse kohal. Lisatud on ka vihmaveetorud. Kaldkatus pakub erakordset sisekõrgust kogu ulatuses, tekitades nii palju ruumi kasvavatele taimedele ja kasvatajatele, hästi läbimõeldud disain muudab APHRODITE’i kõrgekvaliteediliseks hobi kasvuhooneks.
kasvuhooned
Prestige
Kõrgklassi kasvuhoone kui ka aiamaja.
Pindala: 10,26 – 22,59m²
HIND al: 4100eur
Prestige
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
lihtsalt istu ja lõõgastu
PRESTIGE kasvuhooned on puhkuseks silmadele
PRESTIGE kasvuhooned on puhkuseks silmadele, nii et see ei mõjuta, mis seal sees kasvab: see hele valgusrohke ja suurepäraselt sisustatud kasvuhoone, mis on kaldkatusega, kaunistab teie aeda ja ahvatleb teid palju aega oma rohelises ruumis veetma. APHRODITE on valmistatud väga tugevast pulbervärvitud valgetest alumiiniumprofiilidest ja on klaasitud 10 mm polükarbonaadist lehtedega katusel ja kristallselgete 3 mm karastatud täispakkett klaasist esiosal, külgedel ja tagaosal. Katusel UV-kaitstud polükarbonaat paneelid tagavad, et päikesekiired pehmelt hajuvad ja ei lange otse taimedele. Äärmiselt stabiilset raami saab paigaldada otse tasasele pinnale (tahvlid või valatud alus), ilma et oleks vaja alusraami. Esimesel küljel on lukustatavad topelt lükanduksed, mis tagavad kasvuhoonesse kerge ja takistamatu juurdepääsu. Ventilatsioon on varustatud kolme ülevalt hingedega reguleeritava külgluugiga ja kahe kallutatava ventilatsiooniavaga ukse kohal. Lisatud on ka vihmaveetorud. Kaldkatus pakub erakordset sisekõrgust kogu ulatuses, tekitades nii palju ruumi kasvavatele taimedele ja kasvatajatele, hästi läbimõeldud disain muudab APHRODITE’i kõrgekvaliteediliseks hobi kasvuhooneks.
kasvuhooned

Star

Kõrgklassi kasvuhoone.

Pindala: 6,91 – 28,16m²

HIND al: 1799eur

Star

ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
lihtsalt istu ja lõõgastu

STAR kasvuhooned on puhkuseks silmadele

STAR kasvuhooned on puhkuseks silmadele, nii et see ei mõjuta, mis seal sees kasvab: see hele valgusrohke ja suurepäraselt sisustatud kasvuhoone, mis on kaldkatusega, kaunistab teie aeda ja ahvatleb teid palju aega oma rohelises ruumis veetma. APHRODITE on valmistatud väga tugevast pulbervärvitud valgetest alumiiniumprofiilidest ja on klaasitud 10 mm polükarbonaadist lehtedega katusel ja kristallselgete 3 mm karastatud täispakkett klaasist esiosal, külgedel ja tagaosal. Katusel UV-kaitstud polükarbonaat paneelid tagavad, et päikesekiired pehmelt hajuvad ja ei lange otse taimedele. Äärmiselt stabiilset raami saab paigaldada otse tasasele pinnale (tahvlid või valatud alus), ilma et oleks vaja alusraami. Esimesel küljel on lukustatavad topelt lükanduksed, mis tagavad kasvuhoonesse kerge ja takistamatu juurdepääsu. Ventilatsioon on varustatud kolme ülevalt hingedega reguleeritava külgluugiga ja kahe kallutatava ventilatsiooniavaga ukse kohal. Lisatud on ka vihmaveetorud. Kaldkatus pakub erakordset sisekõrgust kogu ulatuses, tekitades nii palju ruumi kasvavatele taimedele ja kasvatajatele, hästi läbimõeldud disain muudab APHRODITE’i kõrgekvaliteediliseks hobi kasvuhooneks.

Vitavia kasvuhooned on projekteeritud Saksamaal ja Taanis ning ehitatud meie tootmisüksuses Qingdaos kulutõhusalt. Oma paljude aastakümnete jooksul seda jätkusuutlikku toodet käsitledes iseloomustab iga Vitavia kasvuhoonet kõrge kvaliteet. Kõige olulisemad omadused on: – alumiiniumprofiilid, anodeeritud või pulbervärvitud pikaajaliste pindade tagamiseks. Materjal ise tagab suurepärase stabiilsuse, samal ajal kui on minimaalse kaaluga ja väga lahja kujundusega. – Ventilatsiooni luugid või alternatiivne õhuringlus tagavad: piisava garanteeritud õhuringluse. Kasvuhoonel (ainult erandiks on Hera 4500) on mõeldud vihmavee rennid kasvuhoonetaimede jaoks väärtusliku vihmavee kogumiseks – suletud servadega polükarbonaatplaadid suurema vastupanuvõime tagamiseks
kasvuhooned

Võta meiega ühendust!

4 + 1 =