Vitavia

kasvuhooned

toovad elu teie aeda!

Kasvuhooned

kasvuhoone
SIRIUS
Koht nii taimede kasvatamiseks kui ka puhkamiseks.
Laius: 3,84m
HIND al: 2600eur
Sirius
ERITI STIILNE KASVUHOONE SIRIUS
võluv talveaia stiilis.
Avar "Orangery stiilis" kasvuhoone
Avar “Orangery stiilis” kasvuhoone, mis on kaunilt kujundatud paljude suurepäraste omadustega. SIRIUS pakub palju ruumi taimede kasvatamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks (või mõlemaks!) Ja see on elegantne mis tahes aia lisand. Sellel on kaks tipuga katusesektsiooni, millest igaüks on muljetavaldav, 1,57 m kõrgune, kõrgus 2,57 m ja kogupind 13 m². Saadaval ainult kristallpuhta täispikkuses (3mm) karastatud klaasiga, mis on kindlalt paigas uue musta plastliistuga. T-kujulise konstruktsiooniga saab kahekordset lükanduksaari asetada mis tahes kolmest välistaldist. Lisapaarid uksi saab osta eraldi. Ventilatsioon on varustatud 4 katuseavaga. Tavapäraselt sobib ka tugev sobituskõlblik terasest baas ja kolm allavoolu. Ergutav disain tagab, et SIRIUS muutub kõigi avatud ruumide keskpunktiks. See inspireerib kirglikku aednikku ja tõmbab imetlust igast passerbyst.
kasvuhoone
hera
Kasvuhoone ja aiamaja ühes.
Laius: 3,84m
HIND al: 1225eur
Hera
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
parandab iga aia välimust.
Elegantne paviljon
See elegantne paviljon sulandub ideaalselt sinu aeda. Kas soovite vaadata kaugusesse või suhelda oma pere ja sõpradega: meie HERA tervitab teid! HERA suurusest ja kõrgest ilusa kujuga kasvuhoonetega varustatud paviljon pakub mitte ainult taimi, vaid ka huvialaärijatele piisavalt ruumi vaba arendamiseks. Arvukad ventilatsioonivõimalused on kasulikud nii aednikule kui ka tema taimedele. HERA pakub kahte suurust: kas 4,5 m2 või 9,0 m2 aia- või vaba aja veetmist. Randide kõrgusega 1,82 / 1,88 m on need eriti sobivad kõrgema aedniku jaoks. HERA 4500 klaasimisvalik on 3 mm aiakultuuriga klaasist katuses ja külgedel. Soodsamaks ventilatsiooniks on kaasa arvatud 2 aknalaud ja üks lükanduks. HERA 9000 klaasistusvõimalus 3 mm kristallpuhastusega täispinnaga karastatud klaasist külgpaneelid 6 mm polükarbonaadiga katusel, mis on standardvarustuses 3 külgventiiliga. Lukuga kahekordne lükanduks tagab kerge ja takistamatu juurdepääsu kasvuhoonele. Siia kuuluvad standardne vihmaveetorude ja torud. Kattega kaitstud UV-kaitstud polükarbonaadiga kahekordse seinaplaadi abil on HERA ideaalne koht lõõgastumiseks ja taimede ja inimeste järele. Mõlemad mudelid on suurepärased kas anodeeritud alumiiniumist * või pulbervärvitud roheliseks. HERA on atraktiivne aia tuba, mis parandab aias ilme.
kasvuhoone
jupiter
Avara sissepääsuga elegantne kasvuhoone.
Laius: 2,57m
HIND al: 979eur
Jupiter
KLASSIKALISE STIILIGA KASVUHOONE
suurepärane koht kuhu suunduda.
Suurepärane Jupiter
Suurepärane JUPITER-i kasvuhoone suurendab olemasolevat kasvupinda. Selle erakordse kõrgusega 2,46 m, laiusega 2,57 m ja karkassi kõrgus 1,51 m, pakub see mitte ainult piisavalt ruumi suurtele taimedele, vaid pakub ka suuremat ruumi ja tööruumi. JUPITER on saadaval 4 suurusega ja uue madala läve valikuga (ainult JUPITER 9900). JUPITER on varustatud 2 või 4 katuseventilatsiooni luugiga (sõltuvalt suurusest) ja laiadest topeltliugustega. Standartsed vihmaveerennid on paigaldatud. Täiendav stabiilsus saavutatakse nurgaplaatide ja diagonaalidega kogu hoones. Saadaval klaasimisvalikud: karastatud klaas (3 mm) või polükarbonaat (6 mm). Lisaks on saadaval valikuline segaklaasimine: see koosneb karastatud klaasist (3 mm) ja kahe seina polükarbonaadist (6 mm) katusel. Pange tähele, et see kombinatsioon on võimalik, lisades täiendavalt polükarbonaatlehed.
kasvuhooned
venus
Kasvuhoone nii algajale kui ka edasijõudnud aiapidajale.
Laius: 1,95m
HIND al: 391eur
Venus
KLASSIKALISE STIILIGA KASVUHOONE
kasvatada ise on lihtne.
Palju rõõmu Venusest
Meie populaarse mudeli katuse all on isegi algajatele palju rõõmu vähese vaevaga: lihtne konstruktsioon, mitmesugused suurused ja klaasimisvalikud, samuti paljud suurepärased omadused standard varustuses. Ühtne lükanduks võib paigutada vasakule või paremale. Sõltuvalt suurusest on VENUS varustatud 1 või 2 katuseavaga ning konstruktsioon on tugevdatud katusesulgurite lisamisega. Uus madala uksepakuga valik võimaldab kasvuhoonesse takistamatult juurde pääseda ja on muutunud mitme kliendi jaoks vajalikuks (saadaval ainult VENUS 5000). Lisaks UV-kattega polükarbonaadiga kahekordsele seinalehele (4mm) on saadaval aiandusklaasi lõigud (3mm) ja kristallselge karastatud klaas (3mm). Karastatud klaas, mis on läbinud termilise karastuse protsessi, suudab vastu pidada suurtele rõhkudele ja kui see puruneb, puruneb see ohutult sadadeks väikesteks helmesteks.
kasvuhooned
neptun
Elegantne kasvuhoone soliidsesse aeda.
Laius: 2,57m
HIND al: 766eur
Neptun
KLASSIKALISES STIILIS KASVUHOONE
kvaliteetne kasvuhoone ahvatlevatele aednikele.
Tugeva konstruktsiooniga NEPTUN
Tugev konstruktsioon ja eripära muudavad NEPTUN-i kvaliteetsete kasvuhoonete ideaalseks mitmesuguste huvidega aednike jaoks. NEPTUN on 2,57 m lai ja üks lükanduks, mida saab paigutada vasakule või paremale. Karkassi nurgaplaadi ja diagonaalid koos katusel ja külgedel võimaldavad parandada selle hoone stabiilsust. 2 katuse tuulutusluuki ja sujuvalt töötavad liuguksed tagavad, et kasvuhoone siseses piirkonnas on piisav ventilatsioon. NEPTUN on standardvarustuseg. Saadaval klaasimisvalikud: aianduslik splitklaas (3mm), kristallpuhas täismõõdus karastatud klaas (3mm) või UV-kaitstud kahekihiline seina polükarbonaat (6mm). Lisaks on võimalik kombineeritud klaasistamine: see koosneb aianduslikust splitklaasist või kristallselgest karastatud klaasist külgedelt ja 6 mm kahekordsest polükarbonaadist katusekattest. Pange tähele, et see kombinatsioon on võimalik, lisades täiendavalt polükarbonaatlehed.
kasvuhooned
saturn
Idamaise disaini ja muinasjutulise kujuga kasvuhoone
Laius: 2,64m
HIND al: 904eur
Saturn
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
hämmastav kasvuhoone, mis elab oma nime all.
Saturn on nimetatud Rooma põllumajanduse jumala järgi
Peame ütlema veel! SATURN-i soovitatakse kui ideaalset partnerit puu-ja köögivilja kasvatamiseks. SATURN-i komplekt koosneb suurtest ja avaratest kvaliteetsetest klaasidest, mis on kaunilt kujundatud kõverate karkassi kurvidega ja kõrge harjaga (2,55 m). Täpselt lõigatud klaas haardub UV-kaitstud läbipaistvast plexi klaasist paneelidega kumerate ehitiste sektsioonide jaoks. Saadaval 3 mm aianduslikust split või kristallselge täispakendiga karastatud klaasiga ainult 8300 ja 11500 mudelil. Selle viie mudeli jaoks on kahekordsed lükanduksed, et suurendada juurdepääsu ja integreeritud standartsed vihmaveerennid. Olenevalt suurustest on SATURN varustatud kuni 4 katuse tuutlutusluugiga. Hobiaednikele on piisavalt ruumi, et jagada oma SATURN-i kasvuhoone rõõmu pere ja sõpradega.
kasvuhooned
orion
Idamaise ja muinasjutulise kujuga stiilne kasvuhoone.
Laius: 1,93m
HIND al: 595eur
Orion
ERILISE STIILIGA KASVUHOONE
atraktiivsete kurvidega
ORION võib luua teie aias väikese oaasi.
Ilusa kujuga kasvuhoone sobib ideaalselt igasse maastikku ja selle kompaktne suurus sobib ka väikeste aedade jaoks. Optimaalse kasvukõrguse jaoks on ORION-il kahel pool atraktiivsete kurvidega räästad, kasvuhooned on saadaval 2 suurusega ja laiusega 1,93 m. Üldiselt kaetud täpselt lõigatud aiandusliku klaasiga (3 mm), ainult selle kurvikad räästad on kaetud UV-kaitsega selgete pleksiklaas paneelidega. Mõlemal mudelil on tõrgeteta lükanduks, 1 katuse tuulutusluu ja standardsed vihmaveerennid Vitavia. Kasvuhoone klaaskattega katus ja küljed võimaldavad teie taimedele langeda palju valgust, mis näitavad ennast kiiresti kogu hiilguses.
kasvuhooned
ida
Seinaäärne kasvuhoone rõdudele ja terrassidele.
Laius: 0,69 – 2,01m
HIND al: 216eur
Ida
SEINAKASVUHOONE
kasvatage seinaääres
Isegi kui teil on ainult piiratud ruumi
IDA-ga võite oma taimi kaitsta ja kergesti kasvatada neid kogu hooaja vältel. Maja seina, garaaži või kuuri vastu. IDA on varustatud kaldus katusega, mis annab aednikele ja taimedele maksimaalne kõrgus kogu laiuse ulatuses. Väikseid mudeleid (900 kuni 3300) pakutakse aiandusliku splitklaasiga (3mm) või polükarbonaadist (4mm) ning need on parimad kasvuhooned terrassil või väikesel talveaial rõdul. Suuremale mudelile (5200 ja 7800) pakutakse kas kahepoolsest polükarbonaadist (6 mm) üle kogu seina, või kombineeritud aianduslikust klaasist (3 mm) külgedega ja katusel oleva polükarbonaadiga (6 mm). Kombineeritud klaaside kasutamine võimaldab kogu päeva jooksul takistamatut valgust, tagades samal ajal taimede kaitse karmide otseste päikesekiirte eest. IDA kasvuhooned on varustatud olenevalt mudelist, 1 või 2 katuse ventilatsiooni luugiga, ühe- või kahekordsed lükanduksed, standartsed vihmaveerennid. IDA mudelite 5200-7800 täiendav eelis on võimalus paigaldada kahte üksikut lükandust igasse seina või topelt lükanduks ees.
kasvuhooned
HELENA
Kasvuhoone aias kui ka elutoa ruumiks.
Laius: 2,66m
HIND al: 2601eur
kasvuhooned
APHRODITE
Kõrge kaldkatusega iseseisev kasvuhoone.
Laius: 3,93m
HIND al: 4990eur
Save
kasvuhooned
FREYA
Kõrge kaldkatusega iseseisev kasvuhoone.
Laius: 2,54m
HIND al: 1235eur
Save
kasvuhooned
ZEUS
Muljetavaldav kasvuhoone kirglikule aiapidajale.
Laius: 2,57m
HIND al: 2621eur
Save
Vitavia kasvuhooned
POSEIDON
Elegantne ja muljetavaldav kasvuhoone.
Laius: 3,93m
HIND al: 3458eur
Save
vitavia kasvuhooned
CASSANDRA
Inglise stiilis atraktiivne kasvuhoone.
Laius: 2,57m
HIND al: 1267eur
Vitavia kasvuhooned on projekteeritud Saksamaal ja Taanis ning ehitatud meie tootmisüksuses Qingdaos kulutõhusalt. Oma paljude aastakümnete jooksul seda jätkusuutlikku toodet käsitledes iseloomustab iga Vitavia kasvuhoone kõrge kvaliteet. Kõige olulisemad omadused on: – alumiiniumprofiilid, anodeeritud või pulbervärvitud pikaajaliste pindade tagamiseks. Materjal ise tagab suurepärase stabiilsuse, samal ajal kui on minimaalse kaaluga ja väga lahja kujundusega. – Ventilatsiooni luugid või alternatiivne õhuringlus sisaldub: piisav õhuringlus on garanteeritud. – Kasvuhoones (ainult erandiks on Hera 4500) mõeldud vihmmavee rennid kasvuhoonetaimede jaoks väärtusliku vihmavee kogumiseks – suletud servadega polükarbonaatplaadid suurema vastupanuvõime tagamiseks

Võta meiega ühendust!

14 + 7 =